IMG 1426

"Praktikuj tak, aby sa tvoje telo stalo okom."

Ranné pohybové ladenie sa - 8 týždňový kurz 9.4.-28.5.2024

Milá bytosť

Srdečne Ťa pozývam vykročiť do nového dňa vedomejšie cez pohybovú prax. Oblečieme sa do svojho tela, sprítomníme sa a naladíme sa na prichádzajúce výzvy dňa. Dopraj si čas pre seba, nalaď sa na seba a svoje pocity a zharmonizuj celý svoj systém.

Počas ranného cvičenia môžeš dať pozornosť rozvíjaniu širšieho poľa vnímania, pozrieš sa na kvalitu a schopnosť koncentrácie, udržania rovnováhu a cítenie. Prepojíme spoločne v kruhu jemné relaxačné a uvoľňujúce Jogové cvičenia s cvičeniami zameranými na podporu sily, flexibility a celkového zharmonizovania. Mindfulness techniky Ťa pozvú viac zaostriť pozornosť bez hodnotenia a umožnia Ti rozvíjať senzitivitu a percepciu s krásnou využiteľnosťou v bežnom živote. Všetky nové vnemy a zážitky spojené s telesným prežívaním dokážeš veľmi prirodzene integrovať aj do svojich bežných aktivít a tak sa vďaka tejto praxi aj tvoje dni stanú plnšie. S hlbším spojením so sebou budeš počas dňa senzitívnejší a otvorenejší. Práca s telom podporuje bytie v prítomnom okamihu, čo pozitívne ovplyvňuje aj kvalitu našej práce. Pokiaľ sa vieme viac koncentrovať, tak nám úlohy idú ľahšie. Dychovými cvičeniami sa naučíš vnímať svoj dych a ľahšie rozpoznáš, kedy je tvoj nervový systém preťažený. Vďaka tejto možno pre teba novej praxi sa naučíš vedomejšie narábať so svojou energiou a naučíš sa regulovať prichádzajúci stres. Na záver každej hodiny sa ponoríme do príjemnej relaxácie, aby si sa naladil/a do nového dňa v novej energií.

Termín ranného kurzu: 9.4.-28.5.2024, každý utorok od 8:30 do 9:45

Miesto konania: Dragonfly - holistické centrum, Pod Jedlovinou /Varín/ - po úhrade zálohy pošlem inštrukcie ako sa k nám dostanete. Možnosť parkovania je cca 50 m od centra.

Počet miest: 4

Príspevok na rozvíjanie centra a podporu činnosti nášho OZ: 80€

Prines si zo sebou podložku na cvičenie a fľašu s pitnou vodou. Po hodine si môžeš ešte dopriať relaxačnú masáž, alebo príjemné kraniosakrálne ošetrenie.

Miesto si rezervuješ úhradou zálohy vo výške 30€ na číslo účtu SK1811110000001004001005. Do poznámky prosím uveď svoje meno. 

Budem sa tešiť na spoločne vytvorený kruh

s láskou Ro

 


20. 2. 2024 Ro Šebanová

ro12