IMG E0540

"Neprestávajme veriť, že sa dokážeme o sebe dozvedieť viac ako si myslíme, že je potrebné pre život."

Energetika bývania a liečenie cez minimalizmus

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo všetko reprezentuje priestor, v ktorom žijete?

Všimli ste si, či je pre vás návrat domov radostný a nachádzate vo vašej oáze chuť tvoriť, žiť, tancovať, tešiť sa zo života?

Stelesňuje váš domov skutočné bezpečie a tvorivé miesto?

Navnímali ste si niekedy aspekt kvality vašich vzťahov v kontexte bývania, prúdenia energie, rozloženia a usporiadania vecí v priestore?

Ako na vás vplývajú farby a materiály? Sú v súlade s tým, kto v skutočnosti ste a s tým aký život žijete?

Zvedomili ste si, či na vás netlačí hromada nepotrebných vecí a či nadbytok vo vašom živote nespôsobuje nerovnováhu?

Prečo vlastne máme tendenciu hromadiť a nakupovať?

Čo sa skrýva za dverami chladničky a ako podporiť zdravé trávenie cez usporiadanie potravín a feng shui ?

Ako sa vám spí v posteli a ako vplýva zdravý priestor na spánok na vaše zdravie a sexualitu?

Napadá Ťa ešte iná otázka, ktorú potrebuješ zodpovedať pre seba?

Rozpoznávate energiu vo vašom domove a jej vplyv na vaše fyzické a psychické zdravie?

Feng shui bývania, intuícia v tvorení osobných priestorov, energetika životného priestoru a liečivá sila minimalizmu ako filozofia života postavili pevné základy v procese postupného uzdravovania sa počas mojej vlastnej cesty života. Na tieto otázky, ale aj iné sa pozrieme spoločne v Tvojom priestore, ktorý Ti pomôžem vyčistiť, ak na teba tlačí a necítiš sa v ňom príjemne.

Životné priestory okolo seba tvorím už viac ako 20 rokov a posledné obdobie si čoraz viac uvedomujem vlastnú kvalitu života, ktorú pociťujem práve v harmonických a vyladených priestoroch nielen na osobnej úrovni, ale aj v rodinnom živote a v pracovnom poli.

V 18 rokoch som premenila svoj prvý byt o veľkosti 40m2 na domov snov a za pár rokov na to som si už užívala tvorenie bytu s plochou 180m2 a úplne iným nádychom. Súbežne som sa hrala s priestormi na prácu, ktoré odzrkadľovali to, kto som a moji klienti na týchto miestach mohli vydýchnuť a načerpať pre seba zdroje do ďalších dní. Mňa samu táto cesta liečila a ešte viac som prepadla tejto vášni, keď mi život priniesol novú výzvu v podobe celkovej rekonštrukcie záhradnej chatky a vytvorenia mojej prvej okrasno-úžitkovej záhrady. A vtedy som vedela, že toto potrebujem robiť zrejme celý život. Ďalším projektom bol koncept dreveného domčeka pri lese, kde sme sa už hrali s prírodnými materiálmi ako je drevo, hlina a celkové ladenie miesta na rodinný život v minimalistickom prevedení v spojení so záhradným designom. Aktuálne som vytvorila zaujímavý a vysnívaný Tiny house, ktorý bude vhodný nielen na celoročné bývanie, ale aj na akékoľvek iné aktivity podľa potreby. 

Ak cítiš, že potrebuješ pomôcť vytvoriť svoje harmonické a vyladené bývanie, alebo len máš nutkanie upratať a vyčistiť svoj priestor a život zároveň, prípadne zhmotniť novú záhradu, tak sa ozvi a rada sa s tebou ponorím do sveta kreativity a života. Tento terapeutický portál je otvorený, ak sa ty otvoríš.

Vo svojom živote prepájam moje prichádzajúce snové vízie v priestore, schopnosť nacítiť si ľudí energeticky a vzťahovo, používam poznatky z Feng shui a Vasta Shastra, terapeutického vnímania človeka v kontexte celkového uzdravovania sa pomocou tohto otvoreného poľa vnímania. 

Pozývam Ťa dotknúť sa svojho života a pozvať do ňho nový vietor a radosť zo zmeny.

Cena za toto sprevádzanie závisí od rozsahu a časovej náročnosti spoločného projektu, ale verím, že cestu nájdeme.

Počas úvodnej spoločnej hodiny spoločne dokážeme pomenovať a zhmotniť Tvoje potreby.

Dĺžka úvodnej konzultácie je 60-120 min. V prípade záujmu o dlhší termín je možné dohodnúť sa. Táto spoločná energetická výmena je v hodnote 30€/60€

Budem sa na teba tešiť

Ro :-)

 

 

ro12