IMG 0915

"Najdobrodružnejšou výpravou je cesta do svojej vnútornej krajiny."

Intuitívne plynutie - zážitkovo-meditačný retreat Maroko 15.11.-22.11.2024

DYCH ŽIVOTA A CESTA POZNANIA - ZÁŽITKOVO MEDITAČNÝ CAMP MAROKO

 Milý muž, milá žena.

Pridaj sa na dobrodružnú výpravu do krásneho, farebného, životom popretkávaného a slnečného Maroka. Táto cesta je pozvánkou pre každého, kto vnútorne cíti práve toto obdobie volanie byť v hlbšom kontakte so sebou, potrebuje priestor pre sebarozvoj, stretnutie so svojou vnútornou krajinou a samozrejme nájsť pre seba nové vhľady, zdroje a zastavenie v meditatívnom stíšení.

Počas 7dní sa vydáme objavovať mnoho tvárí Maroka. Okrem vnímania kontrastov, ktoré táto krajina ponúka sa ponoríme spoločne do meditácie a liečivého procesu mimo zónu komfortu, pretože až za touto hranicou človek dostáva príležitosť pozrieť sa na seba novou optikou. Spojením dobrodružstva a pohybovo-meditačnej praxe sa otvoria v každom účastníkovi intenzívnejšie procesy. Sila skupiny a vytvorenie spoločného bezpečného priestoru je základom pre akékoľvek transformačné momenty.

Vydáme sa preskúmať púšť a jej energiu v intenzívnom meditačnom zásede počas východu slnka. Napojíme sa na živel vodu v našom tele cez jemnú pohybovú prax Continuum movement , ale aj učením sa surfovaniu na vlnách za prítomnosti a podpory nekonečného a rešpekt vzbudzujúceho Atlantického oceánu. Jemným ranným ladením cez Jogovú prax prenikneme hlbšie k svojim pocitom a emóciam, aby sme sa vedeli lepšie orientovať v bežnom živote. Nájdeme si čas a podporujúce miesta v prírode  na dlhšie relaxačné chvíle, vďaka čomu podporíš činnosť parasympatika a naučíš sa pracovať so stresom. História a život pôvodných obyvateľov Berberov nám ľuďom zo západu ukáže mnoho nových obrazov o tom ako sami žijeme a vďaka týmto silným prepojeniam si človek dokáže uvedomiť rôznorodosť, aká nás obklopuje. Cez vône a chuť čerstvého jedla pripraveného tradičným spôsobom rozhodne prebudíš ďalšie zmysly. Tok života si na cestách užijeme aj v spoločnom intuitívnom tanci 5 rytmov a cez stelesnené cítenie sa ešte intenzívnejšie dotkneš svojho srdca, dychu života a intuitívneho JA, ktoré žije v každom z nás. Pomocou dychových techník sa ukotvíš a uzemníš. 

Nakoľko bude ústrednou témou pobytu práve intuitívne plynutie, tak podporíme tento proces a necháš sa pozvať len tam, kde budeš cítiť volanie.

Prespíme v púšti, v blízkosti hôr, pri oceáne a užijeme si slobodné objavovanie, láskavosť miestnych ľudí a prítomné momenty, vďaka ktorým rozšíriš pole vnímania.

Ak nie si ešte dobrodružný typ, ale láka Ťa vydať sa na prvú cestu plnú zážitkov, tak si srdečne vítaný/á a mojou úprimnou snahou bude vytvorenie pocitu bezpečia v akejkoľvek situácií a zároveň je každý zodpovedný za kvalitu svojho prežívania. A vítaný je každý dobrodruh a človek s chuťou a odvahou vydať sa na cestu do seba. Z tohto miesta sa liečime a meníme to, čo nám neslúži a oslabuje naše zdravie, prirodzený a tvorivý tok energie. Vďaka pozitívnemu a láskyplnejšiemu vzťahu k sebe túto kvalitu dokážeme priniesť aj do našich vzťahov.

TERMÍN POBYTU: 15.11.-22.11.2024

POČET MIEST: 10

CENA: pri registrácií do 30.7.2024 - 888€

            po 1.8.2024 - 999€

Miesto budeš mať rezervované po úhrade zálohy vo výške 300e. Doplatok je možné uhradiť v prvý deň pobytu. 

V cene je zahrnuté: 7x ubytovanie na viacerých miestach  - 1x noc v púšti, 1x noc v horách a 6 nocí v príjemnom hosteli blízko oceánu, letenky a transfer z letiska na ubytovanie, návšteva Crocoparku v Agadire aj s miestnym tradičným trhom a prednášky o výrobe arganového oleja, návšteva mestečka Taghazout a Essaouira, 1x 2 hodinová škola Surfovania vrátane oblečenia a požičania surfu, odmena za program, sprevádzanie a organizáciu pobytu.

V prípade záujmu sa zaregistruj na rovena.sebanova@gmail.com, alebo telefonicky na čísle 0911644700 do 30.9.2024

Na všetkých dobrodruhov sa veľmi teším

RO

 

ro12

21. 2. 2024 Ro Šebanová

ro12