jjgj

"Telo je zahrnuté vždy do toho, čo sa práve deje".

Pohybový labyrint v meditácií - 3.6.-5.6.2022

Milá skúmajúca bytosť,

V časoch chaossu vo svete Ťa srdečne pozývam spoločne objavovať labyrint Tvojho vnútra /srdca/ duše.

"Pokoj vonku nastane až po upokojení vnútra". Cez svoje telo sa prenesieš do meditácie, ktorá je bránou nacítiť si to, ako sa práve cítiš a čo prežívaš. Pozvaním dychu do svojho tela sa  sprítomníš a ukotvíš pozornosť na to, čo pre Teba je práve dôležité. Spomalením a poodhalením jednotlivých vrstiev v pohybe priamo nahliadneš na to, čo je skutočne pravdivé. V bezpečnom labyrinte nových skúseností sa jasnejšie kontaktuješ s témami, ktoré sú uložené roky v Tvojich tkanivách a riadia Tvoj život. Bezpečie priestoru, ktorý budeme spoločne vytvárať Ti umožní byť viac v kontakte so sebou.

Počas spoločného víkendu môžeš ochutnávať niekoľko pohybových skúmaní a prístupov, ktoré sú láskavé, priateľské a súcitné. Od tradičnej Jogovej terapie plynulo preplávame cez jemnú a čistú prax Continuum movement - tekuté telo, ponoríme sa do energického a otvárajúceho tanca 5 rytmov, skočíme na lnu kraniosakrálnej biodynamiky, zastavíme sa v spoločnej meditácií a stelesnení. Do spoločnej interakcie nás pozvú techniky Play-Fight praxe. kedy sa viac skontaktujeme s energiou vzťahovej dynamiky.

Vytvoríme spoločný oceán, ktorým môžeš plávať svojím tempom, vo svojom rytme a zámerom bude naše skúmanie, čo to znamená byť človekom.

Pozývam Ťa zároveň na pokojné miesto v Starej Bystrici, ktoré nám svojou prírodou bude dotvárať celú atmosféru.

Tráviaci oheň budeme udržiavať za prítomnosti fantastickej, ľahkej Indickej kuchyne, aby naše telá dostali dostatok živín a energie.

Víkendový seminár je vhodný pre každého, kto sa nachádza na ceste hľadania, alebo prežíva náročné obdobie. Je zároveň pozývajúci každého, kto by rád zlepšil svoju kvalitu života, svoje zdravie, prehĺbil svoje vzťahy a otvoril svoju myseľ novým vhľadom. Určite môže byť prínosom aj každému, kto pracuje s ľuďmi v akejkoľvek oblasti..

Termín: 3.6.-5.6.2022

Ubytovanie a strava na celý víkend v apartmánoch u Rajnohy: 90e

Príspevok za sprevádzanie seminárom: 110e, ktorým podporíš ďalšie aktivity nášho OZ Divergent - cesta človeka.

Ak máš volanie prísť, ale financie sú jedinou stopkou, tak sa ozvi a určite nájdeme cestu.

V prípade záujmu si rezervuj miesto úhradou zálohy vo výške 40e na číslo účtu SK18 1111 0000 0010 0400 1005

Budem sa tešiť na spoločné skúmanie.

Ro 

 

cta