ro

"Keď sedíš, tak seď, pokiaľ ideš, tak choď, ak pracuješ, tak pracuj. To je všetko."

Miška

Ja a Play-Fight...

Ťažký rozchod s priateľom, zakladanie firmy a obrovský psychický nátlak som začala riešiť nevinným večerným popíjaním alkoholu. Po pol roku som sa rozhodla túto bezvýchodiskovú situáciu stopnúť.

S Ro som sa spoznala už dávnejšie a vedela som, len že sa venuje jóge a štúdiu fyzioterapie. Nakoľko som tiež v oblasti fyzioterapie ako doma, tak som sa rozhodla svoje problémy riešiť pohybovou terapiou.

Skontaktovala som sa s Ro, aby sme sa stretli a to bol môj prvý krôčik začať meniť všetko, čo ma obmedzovalo v mojom živote.

Začali sme s jogovými cvičeniami, kde som napredovala veľmi rýchlo, nakoľko som pohybovo zdatná a venujem sa pohybu a športovým aktivitám v rámci hobby skoro každý deň.

Po nejakom čase ma Ro začala spontánne vnášať do novej sféry pohybu - pre mňa do toho času neznámej. Išlo o Play-Fight. O tejto praxi som nikdy predtým nepočula a ani som nemala žiadne skúsenosti a nakoľko sa rada učím nové veci, tak táto nová pohybová terapia bola mojou výzvou.

Play-Fight u mňa predstavuje kombináciu úplne všetkého - tanec, joga, zapájanie všetkých zmyslov (sluch - hudba, zrak - vidieť svoje vnútro, hmat - dotýkať sa všetkého, čuch - aromaterapiu, chuť - nový a zdravý potravinový životný štýl), psychické čistenie, slobodu, regeneráciu pohybového aparátu, rozhovory, učenie, meditáciu, prírodu..... toto všetko pre mňa znamená Play-Fight.

Zúčastnila som sa aj na pár iných kurzoch v rôznych ďalších pohybových rovinách. Dnes už mám v skoro každom dni zaradený Play-Fight a skutočne robí zo mňa lepšieho človeka, ľahšie sa mi vysporiadava s prekážkami, viem sa sama rozhodovať, cítim sa skvelo a myslím, že aj na mojej ceste života sa mi darí a som šťastná.

Viem, že ma čaká ešte dlhá cesta, ale verím, že kráčať po nej bude jednoduchšie , krajšie a šťastnejšie.

ro v2

"Kamkoľvek sa vydáte, choďte celým srdcom."