ajurveda

"Dotyk je bránou k spojeniu".

Masáže

Masáž je pri akomkoľvek životnom štýle mocným nástrojom a vie pomôcť nielen na fyzickej úrovni, ale aj na psychickej. Mala by sa stať prirodzenou súčasťou sebastarostlivosti každého človeka, ktorý dbá o svoje zdravie. 

Počas masáže dochádza k uvoľneniu centrálneho nervového systému a regenerácií, ktorú potrebujeme pre navodenie celkovej rovnováhy v celom systéme. Okrem dôležitého prekrvenia svalov, navodenia príjemných pocitov uvoľnenia, stimulácie lymfatického systému a podpory detoxikácie organizmu je práve masáž aj nástrojom, ktorý dokáže uvoľniť viacero akútnych problémov. Tým, že počas masáže dokáže masér preniknúť do hlbších vrstiev tkanív, je možné uľaviť od viacerých veľmi bolestivých symptómov a akútnych stavov.

Počas svojej práce využívam poznatky viacerých druhov masáží a techník individuálne podľa toho, ako cítim. Prepájam intuitívne skúsenosti z oblasti fyzioterapie a uvoľnenie pomocou mäkkých techník, ktoré mi pomáhajú rýchlejšie odstrániť najsilnejšiu bolesť.  

Akú masáž si môžeš dopriať?

  •  klasickú Švédsku masáž
  •  intenzívnejšiu športovú masáž
  • jemnú relaxačnú masáž celého tela
  • reflexológiu chodidiel
  • bankovanie
  • Ajurvédsku celotelovú masáž teplým olejom
  • masáž tváre a hlavy, ale aj prvky Thajskej masáže

Dĺžka masáže je 60 min., no je možné si dopriať aj dlhší čas relaxu a hlbšej regenerácie zvolením viacerých techník. Táto spoločná energetická výmena je v hodnote 30€/60 min. 

Na masáž používam výlučne čisté BIO oleje najvyššej kvality, vlastné bylinné maceráty a esenciálne oleje, ktoré podporujú liečivý proces.

Ak potrebuješ pre seba výdych, zatvoriť si oči a len sa odovzdať liečivému dotyku, budem sa na teba tešiť.

Ro

 

ro12