chrbtica

"Telo je zahrnuté vždy do toho, čo sa práve deje".

Fyzioterapia

Fyzioterapia je jedným z prístupov, ktorý využívam vo svojej práci. Neraz ide o vstupnú bránu liečivého procesu a samotné cvičenie pozýva klienta prijať zodpovednosť za svoje zdravie cez telo aktívnym spôsobom. Ide o nevyhnutnú súčasť úspechu akejkoľvek úspešnej liečby.

Ako vyštudovaná fyzioterapeutka sa snažím pomocou vzdelávania odovzdať to, čo som sa sama naučila, aby bol každý tak ako ja sám sebe lekárom a poznal svoje telo. Je to jediné miesto, v ktorom žijeme celý život a preto je na nás, ako sa v ňom budeme cítiť. Od malička som sa venovala športu a pohybu a myslím, že som na ňom tak zdravo závislá.  Počas individuálneho prístupu ku každému klientovi prepájam svoje nadobudnuté skúsenosti z oblasti Fyzioterapie, Dynamickej neuromuskulárnej stabilizácie, SM Systému - špirálovej stabilizácie, Jogy a osobných skúseností z oblasti športu a pohybu.

Počas vzdelávania sa naučíš pristupovať k svojmu telu vedome a spoločne sa dotkneme viacerých dôležitých tém pre hlbšie pochopenie fungovania pohybového aparátu.

  •  Základná anatómia svalov, kostí, kĺbov a mäkkých tkanív vrátane fascií
  • Základná biomechanika tela v pohybe
  • Vývojová kineziológia
  • Zdravá chrbtica a sebastarostlivosť o ňu 
  • Chodidlo, zdravá chôdza a správny výber obuvi
  • Vytvorenie pohybového plánu podľa individuálnych potrieb
  • Osobný prístup 

Počas vzdelávania vychádzam nielen z nadobudnutých skúseností z oblasti Fyzioterapie, ale aj z princípov vývojovej kineziológie, dynamickej neuromuskulárnej stabilizácie a Jogy.

Dĺžka terapie je minimálne 60min. V prípade záujmu o dlhší termín je možné dohodnúť sa. Táto spoločná energetická výmena je v hodnote 35€/60 min. 

Budem sa na teba tešiť

Ro

ro12