slovinsko o

"Pohyb je nepriateľom strachu"

7 dňová somaticko/spirituálna cesta

Milý muž/žena.

Srdečne Ťa pozývam na túto dlhšiu individuálnu výpravu do vnútorného sveta, kde je mnoho neobjavených miest a kde sú odpovede, aké Ti nikto nedokáže poskytnúť. Tento 7 dňový intenzívny formát vzdelávania ku mne prišiel v jednom sne, pretože som v tom čase pracovala s jedným klientom, u ktorého som cítila, že potrebuje intenzívnejší zážitok a nie dve hodiny týždenne. 

Osobne mi je veľmi blízka spolupráca vo dvojici. Pri takejto práci si môžeme dovoliť ísť skutočne do hlbokých tém a ostať s tým čo je prítomné dostatočne dlho bez toho, aby v poli bola prítomná iná energia a rytmus. Všetky témy, ktoré klient prinesie ostávajú v bezpečí a venujeme sa im prirodzene ako prichádzajú. Počas toho, ako sa príbeh otvára je dostatočný priestor na integráciu a uzatvorenie procesov, čo považujem za kľúčové. 

Počas týždňa prepájam vo výcviku svoje nadobudnuté skúsenosti zážitkovou formou aj so spirituálnou praxou, aby sme obsiahli nielen to, čo je hmatateľné a viditeľné. Považujem za dar, ak vieme obsiahnuť a načúvať aj jemnejším esenciám a symbolike v našom živote.

Čo môžu byť témy, alebo zámer takejto cesty pre Teba?

  • Možno práve v tomto období prechádzaš skutočne náročným obdobím a potrebuješ pre seba priestor, nové vhľady a cítiš silné volanie vydať sa objavovať seba.
  • Možno Ťa dlhodobo sužujú zdravotné problémy na fyzickej, alebo psychickej úrovni a ty si už vyskúšal/a všetky dostupné prístupy a tak potrebuješ celostný pohľad a pochopiť psychosomatický pôvod svojich ochorení.
  • Možno sa nachádzaš v náročnej partnerskej, alebo inej vzťahovej dynamike a otázky ohľadom komunikácie, zdravého nastavenia si hraníc, sebaúcty, sebalásky sú pre teba zásadnými témami.
  • Možno dlhodobo cítiš, že si v živote ako sa hovorí zaseknutý a nevieš sa pohnúť s miesta. Takéto obdobia sprevádza často krát dlhodobý smútok, úzkosť, apatia a tie postupne vedú k depresií. 
  • Možno potrebuješ v sebe podporiť viac autenticity, kreativity, sebavyjadrenie a načerpať nové zdroje a energiu.
  • Možno cítiš v živote veľké existenciálne strachy a rád/a by si im čelil/a.
  • Možno potrebuješ spraviť zásadné rozhodnutie vo svojom živote a nevieš si poradiť.
  • Možno je Tvojou témou závislosť a hľadáš odpovede ako jej pochopiť a čeliť, aby bol Tvoj život kvalitnejší.
  • Alebo si zvedavý/á a zaujímaš sa o možnosti sebarozvoja a nechávaš témy prísť spontánne počas praxe.

Nech je Tvoj zámer akýkoľvek, tak ho prines a budeme sa mu venovať. Viem Ti ponúknuť sprevádzanie Tvojim vlastným procesom bez toho, aby bol ovplyvňovaný, čím je umožnené podporiť individualitu a jedinečnosť každého človeka a zároveň je prenechaný priestor na vyjadrenie vnútorného liečiteľa a dychu života, ktorí sa potrebujú v procese uzdravovania prejaviť. Čokoľvek som vyššie napísala, som sama zažila, takže rada otvorím aj svoj príbeh, ak bude potrebné. Je úžasné, že v čomkoľvek náročnom nemusíme byť sami a zároveň sme. 

Počas výcviku pracujeme s technikami, ktoré vychádzajú z meditačnej a mindfulness praxe. Rada čerpám z múdrosti Jogovej a pohybovej terapie, ale aj z tanečnej praxe. Každý pohyb a každý stelesnený prežitok sú ako most, ktorý nás vedie na našej ceste uzdravovania a rastu. Pri jemnej energetickej práci sa dotkneme kraniosakrálnej biodynamiky a spoznáš dych života, ktorý je ako neviditeľný kompas. Mnoho tém spojených s traumou a vzťahovou dynamikou oslovíme cez Play-Fight interakciu a tak dostaneš to najúprimnejšie zrkadlo o sebe. Budeme pracovať s potenciálom dychu a cez dychové cvičenia je možné preniknúť do hlbokých vrstiev podvedomia a skrytých obsahov. Pri práci so strachom sa vydáme do výšok, kde sa s ním môžeš konfrontovať ešte intenzívnejšie. Celú cestu podporí úchvatná energia prírody, s ktorou budeme veľa času v kontakte. Vydáš sa po stopách zvierat, započúvaš sa do zvukov prírody a odovzdáš sa prítomnosti.

Pred výcvikom spolu absolvujeme osobné, alebo online 60 min stretnutie, aby sme si stanovili zámer našej spoločnej cesty a ja si tak môžem pripraviť program s ohľadom na Tvoje potreby.

Počas týždňa budeš mať zabezpečené ubytovanie v centre, celodennú vegetariánsku stravu a všetko nevyhnutné k prežitiu.

Príspevok za energetickú výmenu: 1500€

Ak by mala byť prekážkou práve finančná situácia, tak sa mi ozvi a verím, že nájdeme spoločné riešenie.

Budem sa tešiť, ak ŤA táto ponuka zavolá 

Ro

ro12