IMG 6344

Pohybovo-meditačný camp na Srí Lanke 4.4-19.4.2023

Milý človek,

Srdečne Ťa pozývame zažiť spojenie pohybovo-meditačného campu s krásami a neopakovateľnou atmosférou magickej Srí Lanky.

Vydáme sa spoločne skúmať, čo to v skutočnosti znamená byť človekom. Mnoho východných prístupov sa opiera o prácu s telom ako základným pilierom na ceste seba-objavovania. Joga, bojové umenia, tanec a iné pohybové koncepty skúmajú odpovede na tie najhlbšie otázky, ktoré v nás ožívajú a rovnako nám úprimne nastavujú zrkadlo. Mnoho krát nemusíme rozumieť mystériu života, nepočúvame vnútorný hlas a kráčame cestou, ktorá nie je v súlade s našou dušou a potenciálom. Kam nás táto cesta doviedla vieme len my sami. 

Mňa priviedla cez mnoho opakujúcich sa zdravotných problémov k uvedomeniu si, že žijem v nesprávnom vzťahu, až cez absolútne prekopávanie samej seba, predieranie sa cez osobné traumy a bolesť, psychospirituálnu krízu až k myšlienke, že na tomto svete nemám chuť byť. No po postupnom stavaní novej reality a života som prišla do stavu bezpodmienečného šťastia, slobody, uvedomenia si vlastnej hodnoty, sebalásky a našla som cestu, po ktorej kráčať je pravdivé a slobodné. Zísť z nej už by znamenalo smrť mojej duše.

Nepočúvame naše telo a odpájame sa od hlasu, ktorým k nám prehovára. Ignorujeme jemné, ale aj silnejšie signály, ktoré nám ukazujú pravdu o tom, že niečo potrebujeme zmeniť. Občas sa nám môže stať, že strádame po skutočnom zmysle života, stratíme svoju silu a energiu, nedovolíme si vziať pre seba životný priestor, necítime zdravé hranice vo vzťahoch, túžime zapadnúť do čohokoľvek fungujúceho len aby sme nemuseli čeliť úprimnosti voči sebe samému, predlžujeme agóniu v partnerských vzťahoch bez štipky výživy a lásky. Podvedome vyhľadávame zábavu, závislosti a prácu len aby sme sa nedotkli ticha, ktoré by k nám mohlo prehovoriť. Pre strach zo zmeny sa točíme v začarovanom kruhu "istoty" a blokujeme v sebe energiu tvorivosti. Vzťahovo žijeme na povrchu a opakujeme mnoho krát to, čo sme zažili ako deti. Bolesť, úzkosť, smútok, slzy, negatívne pocity a emócie schovávame pod bezpečným pancierom, aby sme neboli videní vo vlastnej zraniteľnosti. 

Poznáte to? Ja dôverne.

Ak cítiš volanie dotknúť sa bezpečne a úprimne týchto, alebo iných tebe blízkych tém, tak sa pridaj na spoločnú cestu, ktorá Ti otvorí nové možnosti.

Akékoľvek životné výzvy, ktorým aktuálne čelíme môžeme transformovať do krásnej a novej energie. Sprevádzať Ťa bude Jogová prax pre hlbšie spojenie so sebou. Vedomou prácou s dychom podporíme hľadanie vlastných zdrojov a energie. V tanečnej praxi sa napojíš na svoje rytmy duše a pohyb ako vlastné zrkadlo Ti ukáže, kto si a kto ešte môžeš byť. Stelesníš si uvoľňujúce a hlbšie prežívanie seba. Prehĺbiš svoju meditačnú prax a kontakt so svojím vnútorným liečiteľom. Ochutnáme spoločne pocit bezpečia, ktorý nám mnoho krát chýba.

 Camp je vhodný pre každého, kto potrebuje ísť viac do hĺbky a spoznať svoje JA. Je vhodný pre každého, kto cíti volanie po zmene a rozvoji v osobnom a profesnom živote. Srdečne sú vítaní ľudia pracujúci v pomáhajúcich profesiách, maséri, fyzioterapeuti, lekári, rodičia, partneri a všetci ľudia s víziou žiť šťastný a naplnený život.

Okrem pohybových a meditačných aktivít sa môžeš tešiť aj na zážitky spojené s objavovaním krás Srí Lanky. Ochutnáš krásne pláže, vychutnáš Sigiriyu, Leviu Skalu a Dambullu - zlatý jaskynný chrám. Navštíviš safari v Národnom parku Udawalawa, kde môžeš pozorovať slony. Nasaješ atmosféru Portugalsko-Holandského mestečka Galle s jeho impozantnou pevnosťou.

V cene 2 390,-eur je zahrnuté:

- letenky VIE-CMB, CMB-VIE s podpalubnou batožinou

- víza

- ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli priamo na krásnej a pokojnej pláži Induruwa

- polpenzia s plne upravenou a prispôsobenou sttravou

- sprevádzanie pohybovo-meditačným programom s Rovenou - viac info na stránke www.rovenasebanova.sk

- podložky

- 2 celodenné výlety podľa výberu z vyššie uvedenej ponuky v hodnote cca 400 eur/os. s miestnym licencovaným sprievodcom a slovenskou sprievodkyňou Líviou , ktorá žije a sprievodcuje už 5 rokov na Srí Lanke.

- všetky transféry z letiska a na letisko, počas výletov

- každé ráno Jóga so Srí Landským Yoga master

Svoje miesto si rezervuj na liviamacadyova@gmail.com a Lía Ti poskytne všetky informácie, ktoré budeš potrebovať.


Budeme sa na teba tešiť

Lívia a Rovena 

cta